Organizasyon Firmanızı seçerken...
      Günümüzde herkes davetini profesyonelce planlamak istiyor. Bu ihtiyaçtan dolayı pek çok firma doğdu .... ve doğaldır ki;en güzeli,en iyiyi en uygun şekilde satın almak için pek çok firmanın kapısını çalıyorsunuz.Peki ama hangisi sizin için doğru firma .. bunu nasıl anlayacaksınız ?

Gelin birlikte tespit yapalım.
 
      Öncelikle firmadan içeri girince gördükleriniz ve sizi karşılayanların durumu önemli. Yani burada tamamen duygular devrede :)) Çok iyi bir firma olabilir, ama eğer sizin elektriğiniz tutmadıysa birlikte çalışmanız olanaksızdır.Daha sonraki aşamada ,yapılan işlerle ilgili görseller vardır.yine duygular  devrededir..Gelinlerimizin bu duygularını dile getirdiklerlerine çok şahit olmuşuzdur.Devam eden süreçte artık kendinize uygun noktaların tespitini yapmalısınız.....

      Önemli bir ayrıntı da seçtiğiniz mekanın çalışanları ile firmanızın diyaloğu... çok iyi olmalı ...
Çünkü  davet işi bütünlük gerektirir .. Zincirin halkaları sağlam olmalı....

Her davet çok özeldir ve ayrı bir itina ister.Yoğun davet sezonun da da firmaların bu işi layıkiyle yapabilmesi için,belli bir birikime sahip olması gerekir.
 
     ...Ayrıca bizim size , bizce çok önemli olan bir önerimiz daha  var: Davet görüşmenizi yaparken detayları görüşmeye çok kalabalık gitmemeye özen gösterin.Zira her gelen kişi ayrı bir fikir ortaya atarak davet sahibini içinden çıkılmaz bir duruma sokabiliyor.

Umarız bu küçük ıpuçları çalışacağınız firmayı seçerken size yol gösterebilir.Şimdiden evlenecek tüm çiftlerimize mutluluklar dileriz.
 
Son 3 Organizasyon
Yorumlar
 • SÜMEYRA & ONUR
  24 . 02 . 2015

  Sümeyra & Onur 

  Ağustos ayında Raddison Blu Otel' de yapacağımız düğünümüzü ölümsüz kılmak için nişanlımla birlikte kollarımızı sıvadık.Nasıl olur,nasıl yapsak diye düşünürken ve internetten araştırma yaparken elite davet' i bulduk.Ne olursa olsun insan tereddüt ediyor acaba kiminle karşılaşacağım diye.Nişanlımla paylaştım ve elite davet'ten Zeynep Hanım' ı arayarak randevu aldım.Görüştüğüm ilk günden beri saat kaç olursa olsun sorduğum sorulara anında cevap veren bir insan karşımda ( benim gibi pimpirikli bir insanla uğraşmak gerçekten zor :) )Beni can kulağıyla dinledi.Neleri severim, nasıl bir düğün hayal ediyorum herşeyi hem beynine hem elindeki not defterine tek tek yazdı.O kadar sıcak bir ortamdı ki oradan ayrılmak istemedim.Daha anlaşmamışken düğünün olacağı mekana giderek güzelce gezdi.Gidip görmesini geçtim oradayken heyecenlı bir ses tonuyla beni aradı:
  _ Sümeyra harika şeyler çıkartacağız, mükemmel olacak ! 
  O an ki rahatlamamı,güvenimi anlatamam.Ardından hemen canı gönülden demomoz hazırlandı.( beğenmeme ihtimalim olamazdı ) hem güler yüzle,hemde içinize sinen bir şekilde OKEY diyorsunuz.Düğünün hayatta sadece bir kere olması gerektiğine inanan bir organizasyon şirketi ELİTE DAVET..düğünümü ihtimallere bırakmayıpELİTE DAVET' i seçtim.Zeynep Hanım her şey için ve en çokta samimiyetiniz için çok teşekkür ederim.

   
 • İrem Kavaklı Yılmazoğlu
  27 . 02 . 2017
  Anadolu yakasında araştırdığımız bir çok otelden içimize en çok Marriot Asia sindi. Ve otelin çalıştığı organizasyon firmalarıyla tek tek görüşüp güler yüzlülüğü ve sıcak tavırlarıyla Elite davet'le çalışmaya karar verdik. Bu sayede güzel yürekli iyi kalpli Zeynep Hanım ve Selen hanım'la tanışmış olduk. Yoğun tempo ve stresli düğün hazırlığında bizim yükümüzü hafifleten bir ekipti. Gecenin bir vakti arayıp aklıma takılan soruları sorduğumda dahi bu kadar sıcak telefonu açan bir insan olmadı çalıştığımız firmalar içinde. Özeliikle şunu belirtmek isterim ki Zeynep Hanım yaptığı işin karşılığı haricinde eksik gördüğü bir takım şeyleri bizlere yansıtmadan tamamlayabilcek ve bundan maddi talep beklemeyecek kadar koca yürekli bir insan. Sözleşmemizdeki herşeyi eksiksiz yapması bir yana üstüne kendi katan bir insan. Çevremden duyduğum ve bildiğim kadarıyla kimse maddi karşılığını almadan bir çöp dahi koymazken Zeynep Hanım içine sinmeyen birşey yapmadı. İyi ki ama iyi ki Elite Davet'le çalıştım. Bu yazıyla onlara bir kez daha teşekkür etmek istedim ve Siz evlencek arkadaşlara tavsiyede bulunmak istedim.Emin olun evlilik hazırlığı stresli bir süreç ve bu süreci Size keyifli hâle getiriecek ve üstünüzden o yükü alacak bir firmadır Elite davet ... Tekrar teşekkür ederim.

  Sevgiler

  İrem Kavaklı Yılmazoğlu
 • ZEYNEP & MEHMET
  30 . 12 . 2013
  ELİTE DAVET Zeynep Hanım, Oğlumuzun Sait Halim Paşa Yalısı'nda düğün organizasyonunu üstlendi.Düğün gibi hem keyifli hemde telaşlı bir uğraşıda Zeynep Hanım'ın sakin,yapıcı,verici,huzur veren tavrı çok büyük bir destek...
  Ayrıca mesleğinde her türlü maddi beklentilerden ziyade insan memnuniyetine , estetiğe,güzelliğe ve sonuca odaklı tavrı bulunmayacak kadar özel...teşekkürler..
Copyright © 2011 Elite Davet | Tüm hakları Saklıdır.
info@elitedavet.com