Kurumsal
Zeynep Altınanıt
Çakmakkan
Füsun İpek
Halaman
Gülay Uçar
Zeytinci
 
Sektörün önde gelen firmalarından biri olan Elite Davet, 1999 yılından bu yana düğün, davet, etkinlik planlama faaliyetlerine devam etmektedir.
Türkiye' de gerçekleştirdiği davetler yanında, uluslararası platformda da etkinlik planlayıcı olarak geniş yelpazesi ile konsept düğünlere imza atmaktadır.
Malzeme ve ürün kalitesi ile yaptığı davetlerde elite bir fark yaratmaktadır.Her davete geri dönülmezliğin bilinci ve aynı sorumluluk duygusu ile özen göstermektedir.
Elite Davet, üç ortaklı olarak kurulmuş olup , Sevgili ortakları Füsun Halaman'ın emeklilik isteği ile iki ortaklı olarak devam etmektedir.
Ortakları;
 
Gülay Zeytinci,


Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi bölümü mezunudur. Etiler Turizm ve Otelcilik Okulunda müdür yardımcılığı ve beden eğitimi öğretmenliği yapmıştır. El becerileri konusundaki yeteneğini , yaratıcılığı ile birleştirerek özel üretimler yapabilmektedir. Kumaşlara olan merakı sayesinde firma , masa örtüsü ve peçete ve kumaş alternatifleri yönünden oldukça zengindir. Aktif iş hayatı asla vazgeçilmezidir.


 
Zeynep Çakmakkan


İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi Mimarlık Fakültesi mezunudur. Mesleğinin verdiği avantajla ,davet mekanlarında özel dekorlar ve çizimler yaratabilmekte, farklı alternatifler üretebilmektedir. Davet sahibinin isteği doğrultusunda kişiye özel davetler yapmak en çok keyif aldığı konudur.
 
Copyright © 2011 Elite Davet | Tüm hakları Saklıdır.
info@elitedavet.com