YORUMLAR
SÜMEYRA & ONUR
24 . 02 . 2015

Sümeyra & Onur 

Ağustos ayında Raddison Blu Otel' de yapacağımız düğünümüzü ölümsüz kılmak için nişanlımla birlikte kollarımızı sıvadık.Nasıl olur,nasıl yapsak diye düşünürken ve internetten araştırma yaparken elite davet' i bulduk.Ne olursa olsun insan tereddüt ediyor acaba kiminle karşılaşacağım diye.Nişanlımla paylaştım ve elite davet'ten Zeynep Hanım' ı arayarak randevu aldım.Görüştüğüm ilk günden beri saat kaç olursa olsun sorduğum sorulara anında cevap veren bir insan karşımda ( benim gibi pimpirikli bir insanla uğraşmak gerçekten zor :) )Beni can kulağıyla dinledi.Neleri severim, nasıl bir düğün hayal ediyorum herşeyi hem beynine hem elindeki not defterine tek tek yazdı.O kadar sıcak bir ortamdı ki oradan ayrılmak istemedim.Daha anlaşmamışken düğünün olacağı mekana giderek güzelce gezdi.Gidip görmesini geçtim oradayken heyecenlı bir ses tonuyla beni aradı:
_ Sümeyra harika şeyler çıkartacağız, mükemmel olacak ! 
O an ki rahatlamamı,güvenimi anlatamam.Ardından hemen canı gönülden demomoz hazırlandı.( beğenmeme ihtimalim olamazdı ) hem güler yüzle,hemde içinize sinen bir şekilde OKEY diyorsunuz.Düğünün hayatta sadece bir kere olması gerektiğine inanan bir organizasyon şirketi ELİTE DAVET..düğünümü ihtimallere bırakmayıpELİTE DAVET' i seçtim.Zeynep Hanım her şey için ve en çokta samimiyetiniz için çok teşekkür ederim.

 
İrem Kavaklı Yılmazoğlu
27 . 02 . 2017
Anadolu yakasında araştırdığımız bir çok otelden içimize en çok Marriot Asia sindi. Ve otelin çalıştığı organizasyon firmalarıyla tek tek görüşüp güler yüzlülüğü ve sıcak tavırlarıyla Elite davet'le çalışmaya karar verdik. Bu sayede güzel yürekli iyi kalpli Zeynep Hanım ve Selen hanım'la tanışmış olduk. Yoğun tempo ve stresli düğün hazırlığında bizim yükümüzü hafifleten bir ekipti. Gecenin bir vakti arayıp aklıma takılan soruları sorduğumda dahi bu kadar sıcak telefonu açan bir insan olmadı çalıştığımız firmalar içinde. Özeliikle şunu belirtmek isterim ki Zeynep Hanım yaptığı işin karşılığı haricinde eksik gördüğü bir takım şeyleri bizlere yansıtmadan tamamlayabilcek ve bundan maddi talep beklemeyecek kadar koca yürekli bir insan. Sözleşmemizdeki herşeyi eksiksiz yapması bir yana üstüne kendi katan bir insan. Çevremden duyduğum ve bildiğim kadarıyla kimse maddi karşılığını almadan bir çöp dahi koymazken Zeynep Hanım içine sinmeyen birşey yapmadı. İyi ki ama iyi ki Elite Davet'le çalıştım. Bu yazıyla onlara bir kez daha teşekkür etmek istedim ve Siz evlencek arkadaşlara tavsiyede bulunmak istedim.Emin olun evlilik hazırlığı stresli bir süreç ve bu süreci Size keyifli hâle getiriecek ve üstünüzden o yükü alacak bir firmadır Elite davet ... Tekrar teşekkür ederim.

Sevgiler

İrem Kavaklı Yılmazoğlu
ZEYNEP & MEHMET
30 . 12 . 2013
ELİTE DAVET Zeynep Hanım, Oğlumuzun Sait Halim Paşa Yalısı'nda düğün organizasyonunu üstlendi.Düğün gibi hem keyifli hemde telaşlı bir uğraşıda Zeynep Hanım'ın sakin,yapıcı,verici,huzur veren tavrı çok büyük bir destek...
Ayrıca mesleğinde her türlü maddi beklentilerden ziyade insan memnuniyetine , estetiğe,güzelliğe ve sonuca odaklı tavrı bulunmayacak kadar özel...teşekkürler..
EDA & ENGİN EGE
14 . 08 . 2013
Elite Davet, hem kızımın Point Otel Barbaros 'daki, hem oğlumun Büyük Kulüp'deki nişan ve düğünlerinde aileden biri gibi hep yanımızdaydı.Bu çok özel günlerimizi muhteşem günlere çeviren, en güzel anlarımıza en ince detaylarla anlam katan başta Zeynep Hanım olmak üzere, ELİTE DAVET EKİBİNE TEŞEKKÜR EDERİM.iYİ Kİ VARSINIZ..
ELA & İLKER
20 . 12 . 2014
Hayallerimize tercüman olan ELİTE DAVET, Fenerbahçe Faruk Ilgaz Divan tesisleri'nde bize beklentilerimizin çok üstünde bir masal yaşattı.Kalite ve malzeme seçimi açısından hiç bir kusur olmadan herkesi büyülediler.Ekip çok hızlı ve içtendi.Elite Davet'e bize bu geceyi harika bir şölene çevirdiği için minnettarız.
Unutmayalım ki düğünü gösteren aslında organizasyon ve Süslemedir.

Düğünümüzün güzelliğinin ve başarısının en önemli çalışmasını gerçekleştiren Elite DAVET' e çok teşekkürler.Tüm ekip son derece uyumlu,özverili ve çağdaş bir çalışma ile fevkalade bir iş çıkardılar.Tüm dostlarıma keyifle öneriyorum.Başarılarının devamını dilerim.
ÇİĞDEM & BORA
07 . 06 . 2014
Elite Davet' te Zeynep Hanım'la Portaxe da beraber düğün organizasyonumuzu planladık.Kendisi her konuya o kadar hakim ki herşeyi kendisine gözünüz arkada kalmadan teslim edebilirsiniz :) Kafanızın karıştığı yerde sizi öyle güzel yönlendiriyor ki herşey bir anda rayına giriveriyor.Elite Davet' e ve Zeynep Hanım' a emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.
İLKER & JURGEN
02 . 09 . 2013
Hayatin en güzel bir o kadar da stresli ani… Tüm sevdiklerinizle bu ani en güzel sekilde paylasma telasi…Sanirim en önemlisi kendinizi sizin dilinizde anlayan ve güvende hissedebileceginiz birine teslim edebilmek.Iste bu asamada Zeynep hanim yardiminiza yetisiyor.Ayni meslegi paylasiyor olmanin verdigi cekim, güleryüzü ve sakin yapisi , kendi kadar neseli ve sicak ekibi sizin arkaniza yaslanip rahatlamanizi sagliyor.Kaliplara bagli kalmayip,sizin icin yaptigi kücük süprizlerde cabasi…Biz kendisini ve ekibini cok ama cok sevdik, Elite davete bu mutlu günümüzü organize ettikleri icin cok tesekkür ederiz.
MERVE & EYMEN
11 . 09 . 2014

Moda Deniz Kulübü'nde yapılan düğünümüzde başından sonuna kadar sergiledikleri sabırları,güleryüzleri, ile hep yanımızda olan ELİTE DAVET'e sonsuz teşekkürler

 
YAPRAK & FIRAT
21 . 06 . 2014
Grand Tarabya' da düğünümü yapan Elite Davet, birlikte çalışması çok keyifli,insanların evlilik sürecini kolaylaştırdığı bir takım.
İşlerini çok severek ve sizi çok iyi anlayarak yapıyor.Uğraşacak onca şey varken derdinizi anlatmaya boşa vakit harcamıyorsunuz.ELİTE DAVET sizin ne istediğinizi anlayıp ona göre tüm hazırlıkları mükemmel bir şekilde yapıyorlar.
ECE & EFECAN
28 . 09 . 2013
ELİTE DAVET Zeynep Hanım, Benim hayatımın hem en güzel hem en telaşlı dönemi olan oğlumun düğün hazırlıklarında hayatımı kolaylaştıran,güzelleştiren,sonucu Point Otel Barbaros'ta muhteşem bir düğünle noktalayan en büyük şansımdı.Tanıştığımız anda hissettiğimiz sıcaklığı,zevkliseçimleri,son dakikada ricalarımıza bile son derece hızlı çözümleriyle hayatımızı inanılmaz kolaylaştırdı.Düğün hazırlıklarının her aşamasında,her aradığımızda sevecen kişiliği ile bizi rahatlattı ve pürüzsüz,bir düğüne imza attı.Düğünü olan tüm tanıdıklarıma ısrarla tavsiye ettim ve e yakınlarımda da iki düğünü yine aynı zerafet ve başarıyla yaptı.Zeynep'cim sana sonsuz teşekkür ediyorum.En güzel gecemiz muhteşem oldu.İnşallah kızımın düğünü de zamanı geldiğinde senin ellerinden çıkacak.Mutluluğun, hazırladığın düğünlere ve o güzel çiftlere yansıyor.Sevgilerimle